Експертні висновки

До рішення «Про затвердження проекту рішення «Про встановлення ставок єдиного податку для платників першої та другої групи Михайлівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

До рішення «Про затвердження проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку Михайлівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та аналізу його регуляторного впливу".

До рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Михайлівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»  та аналізу його регуляторного впливу

До рішення «Про затвердження проекту рішення «Про затвердження  розміру ставок орендної плати за земельні ділянки державної  та комунальної власності на території Михайлівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

До рішення "Про затвердження проекту рішення «Про встановлення ставки транспортного податку на території Михайлівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»та аналізу його регуляторного впливу